Mester Krisztina diák-polgármester

2021. MÁJUS 7. Hírek Iskolai hírek

2021. április 16-án tartott diákönkormányzat-választáson, Szombathely Megyei Jogú Város Diákönkormányzat új vezetője Mester Krisztina a PTE Szent-Györgyi Albert Egészségügyi Technikum és Szakképző Iskola 11/ESZ osztály diákja lett. Krisztina 2020-ban diák-alpolgármesterként tevékenykedett.

Krisztina az aktivizálást, az iskolákkal történő kapcsolattartást és az általános iskolák VDÖK munkájába történő bevonását emelte ki választási beszédében. Elképzelései között szerepel egy olyan diák­önkormányzat, ahol bátran fordulhat mindenki a vezetőhöz, és célja, hogy segítséget nyújthassanak bárkinek, akinek szüksége van rájuk. – „Egy olyan diákönkormányzatot szeretnék, ahol mindenkinek a véleménye és ötlete számít.” -nyilatkozta egy interjúban.